Mobil Uygulama
Android Uygulaması

appstore

appstoreipadfussilet Kuran Merkezi resmi mobil uygulaması tamamen ÜCRETSİZ olarak yayında!

fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanan ve tüm dünyadan milyonlarca kişi tarafından takip edilen Türkçe Mealli Kur’an videoları ile Kur’an’ı bambaşka şekilde okumak için şimdi mobil uygulamamızı indirin.

Uygulamayı indirerek dünyanın en sevilen hafızlarının sesinden HD kalitesinde hazırlanmış Türkçe mealli Kur’an videoları ile Kur’an’ı hem dinleyebilir, hem de mealini okuyarak Allah’ın bize vermiş olduğu mesajı açık bir biçimde öğrenebilirsiniz.

* Uygulama içerisindeki Nasser al Qatami’nin sesinden hazırlanmış Türkçe mealli Kur’an videoları ile tüm Kur’an’ı sure sırasına göre seyredebilir, “Organizasyon” videoları ile dünyaca ünlü hafızlarla gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonları takip edebilir, “Konulara göre videolar” ile aklınızdaki pek çok sorunun cevabını Ebubekir Şatıri’nin sessinden kısa kısa hazırlanmış videolarda bulabilir, “Hafızların ağladığı videolar” ile Nasser al Qatami, Ebubekir Şatıri ve dünyaca ünlü birçok hafızın Kur’an’ı okurken hissettikleri huşuya ortak olabilir, “Kısa Kısa videolar” ile Amenerrasulü, Ayetel Kürsi, Lev Enzelna gibi en çok okunan ayetlere dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca ulaşabilir ve istediğiniz kadar seyredebilirsiniz.

* Ayrıca en sevilen hafızların hiçbir yerde duyulmamış farklı kıraatlarından hazırlanmış Türkçe mealli Kur’an videolarını mobil uygulamamızda bulacaksınız.

Özellikler:
-HD video izleme
-Bir videoyu seyrederken arka planda diğer videolar arasında gezebilme
-Video aratma
-Oynatma listeleri ile videolara kolay ve hızlı erişim

Mobil uygulamamızı herkese tavsiye ederek dünyada ilk kez gerçekleştirilen bu büyük çalışmayı pek çok kişiye ulaştıracağınızı umuyoruz.